HORIZON ENERGY BOX

Horizon Energy Box přináší komplexní řešení výuky obnovitelných zdrojů energie.
Horizon Energy Box přináší komplexní řešení, jak technologie palivových článků spolupracuje s obnovitelnými zdroji energie, čímž demonstruje soběstačnou energetickou síť: solární, větrná a kinetická energie z ruční kliky a demonstrace úložného potenciálu kondenzátoru. K porovnání je zde celá řada palivových článků: PEM vodíkový palivový článek, palivový článek na bázi slané vody a etanolový palivový článek. Nesčetné experimenty, mnoho odborných principů v akci a spousta prostoru pro kreativitu.

TECHNOLOGIE

■ Etanolový palivový článek
■ Vodíkové palivové články
■ Solný článek
■ Solární panel
■ Kondenzátor
■ Termoelektrický článek
■ Větrná turbína

POSKYTOVANÉ MATERIÁLY

■ Praktické laboratorní aktivity
■ Pedagogické příručky
■ Lekce formou řešení problému (PBL)
■ E-Book
■ Pedagogické fórum

Jako doplňek lze k ENERGY BOXu pořídit HYDROFILL PRO. HYDROFILL PRO je stolní plnící stanice navržená pro snadné a automatické doplnění vodíku do metal-hydridových patron HYDROSTIK PRO. Nalijte destilovanou vodu, připojte ke zdroji střídavého proudu, či do stejnosměrných zdrojů napájených solární nebo větrnou energií pro plně soběstačný systém obnovitelného vodíku.

horizont
 hydrofill
 komplet  

 

 

Objednejte si nezávaznou prezentaci pomocí tohoto formuláře, nebo nás přímo kontaktujte na tel.+420 585 226 090