Interaktivní dotykové panely

Interaktivní dotykové panely

ActivPanel INTERAKTIVNÍ PLOCHÉ PANELY

Představujeme novou generaci interaktivních plochých panelů ActivPanel s obrazovkami Full HD a 4K Ultra HD, které přinášejí lepší možnosti zobrazení v učebně a umožňují interakci mezi studenty.

PDF ke stažení


dotyk

ActivConnect G-Series

Zařízení ActivConnect G-Series umožňuje proměnit moderní učebnu na prostředí, ve kterém lze skvěle spolupracovat. Procesor se systémem Android™ dodá panelu ActivPanel funkce tabletu. Díky zařízení G-Series lze obsah obrazovek mobilních zařízení bezdrátově zrcadlit na panelu ActivPanel. V jakémkoli obchodě Android App. Store si můžete rychle stáhnout své oblíbené aplikace a začít je používat. Můžete také rychle přejít do režimu tabule, kde se dá psát nebo kreslit. Obsah lekcí lze samozřejmě sdílet. Použití zařízení G-Series v propojené učebně nabízí nevídané možnosti.

 

 

gseries

PDF ke stažení