Více jak 10 let praxe v oblasti výukových technologií a projektů pro školy

Nic nepotěší učitele víc než pohled na třídu, která je skutečně zaujatá výukou. S jedinečnými výukovými nástroji od společností Promethean, PASCO a Intel budete svědky toho, jak děti ve vaší třídě vyrůstají jako osobnosti i jako studenti. Díky bohatým zdrojům, které budete mít na dosah, získá každé z dětí možnost poznat svět kolem sebe.

Poskytujeme akreditovaná školení, servis a instalace produktů Promethean, PASCO, Intel (DO3DY) a jazykové laboratoře Mercurius  21. Realizujeme projekty ESF zejména pro vzdělávací  instituce.

Zázemí stabilní společnosti SHARP  CENTRUM OLOMOUC  tvoří profesionální lektoři, technici a tým konzultantů. Všichni naši zaměstnanci mají dlouholetou praxi v oboru a poskytují profesionální  servis.